Yarıçap: Kapalı
Yarıçap:
km Set radius for geolocation
Ara

Kanada’da Yalnız Değilsiniz!

Türklerin Kanada’yı araştırmaya başladıkları andan, karar sürecine, vize başvurularına, uçak yolculuklarına ve Kanada’da ki hayatları boyunca Katalog Kanada cep uygulamasını kullandığını biliyor muydunuz? Katalog Kanada sadece Kanada’daki Türk işyerlerini listelemek ile kalmıyor aynı zamanda Kanada hayatları boyunca ihtiyaç duyacakları her türlü bilgiyi sunan bir Yaşam Rehberi özelliği taşıyor. Katalog Kanada’nın diğer harika içeriklerini görmek için Uygulama Hakkında sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Katalog Kanada portalına hemen kayıt olup firma veya hizmetlerinizi ekleyerek adınızı binlerce Kanada’lı Türke anında duyurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendi hesabınızı açmak ve istediğiniz metin, resim, logo veya video bilgilerinizi eklemek. 

5 Adımda Katalog Kanada’ya Kayıt Olmak :

  • Email ve Kullanıcı Adınızı girdikten sonra üyelik paketinizi seçin.
  • Kayıt Ol butonuna tıklayın.
  • Paypal ile güvenli bir şekilde ödemenizi yapın.(PayPal hesabınız yoksa bile PayPal’ın kredi kartı seçeneğini kullanabilirsiniz)
  • Email adresinize gelen onay emailine tıklayın,
  • Giriş yaparak FİRMA ve HİZMETLERİNİZİ Katalog Kanada’ya ekleyin. 

ya da bize İletişim sayfamızdan ulaşın sizin adınıza üyeliğinizi ve sayfanızı biz oluşturalım.

Sıkça Sorulan Sorular

Firma eklemek için ne yapmam gerekiyor?

Firma veya Şahıs hizmetlerinizi Katalog Kanada'ya eklemek için Ana sayfada sağ üstte yer alan Firma Ekle butonunu kullanarak kendi üyelik ve sayfanızı açıp düzenleyebilir ya da bizlerle İletişim formunu doldurmak ya da 647 234 1470 nolu telefon numarasını aramak sureti ile iletişime geçebilirsiniz. 

Katalog Kanada nedir?

Katalog Kanada, Kanada'daki Türk veya Türkçe konuşan işyerlerinin farklı kategoriler altında listelendiği bir Cep Telefonu uygulamasıdır ve aynı zamanda web sitesi üzerinden de cep telefonu uygulamasındaki hizmetleri sunmaktadır. Katalog Kanada yayınlandığı ilk tarih olan 2014'ten itibaren Kanadalı Türklerin en geniş ve yaygın kullanılan iş & bilgi platformudur.

İstatistikler: 60 Kategoriler 29 Konumlar 285 Kaynaklar