Yarıçap: Kapalı
Yarıçap:
km Set radius for geolocation
Ara

Kanada’da Yalnız Değilsiniz!

Türklerin Kanada’yı araştırmaya başladıkları andan, karar sürecine, vize başvurularına, uçak yolculuklarına ve Kanada’da ki hayatları boyunca Katalog Kanada cep uygulamasını kullandığını biliyor muydunuz? Katalog Kanada sadece Kanada’daki Türk işyerlerini listelemek ile kalmıyor aynı zamanda Kanada hayatları boyunca ihtiyaç duyacakları her türlü bilgiyi sunan bir Yaşam Rehberi özelliği taşıyor. Katalog Kanada’nın diğer harika içeriklerini görmek için Uygulama Hakkında sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Katalog Kanada portalına hemen kayıt olup firma veya hizmetlerinizi ekleyerek adınızı binlerce Kanada’lı Türke anında duyurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendi hesabınızı açmak ve istediğiniz metin, resim, logo veya video bilgilerinizi eklemek. 

5 Adımda Katalog Kanada’ya Kayıt Olmak :

  • Email ve Kullanıcı Adınızı girdikten sonra üyelik paketinizi seçin.
  • Kayıt Ol butonuna tıklayın.
  • Paypal ile güvenli bir şekilde ödemenizi yapın.(PayPal hesabınız yoksa bile PayPal’ın kredi kartı seçeneğini kullanabilirsiniz)
  • Email adresinize gelen onay emailine tıklayın,
  • Giriş yaparak FİRMA ve HİZMETLERİNİZİ Katalog Kanada’ya ekleyin. 

ya da bize İletişim sayfamızdan ulaşın sizin adınıza üyeliğinizi ve sayfanızı biz oluşturalım.

Sıkça Sorulan Sorular

Aile olarak yapılan başvurularda bir kişinin süre kriteri tutmuyorsa?

Aile başvuruları beraber değerlendirildiği için böyle bir durumda tüm aile üyelerinin başvuruları geri gönderilir ve sebebi belirtilerek tüm fertlerin süre kriterleri tuttuğunda tekrardan başvuru yapılması talep edilir.

Hangi Dil Okulu/Üniversite/Koleji tavsiye edersiniz?

Bu konu eyalet, şehir, okul fiyatları, bölüm/branş seçenekleri, konaklama seçenekleri, iklimsel durum vb birçok detay içerdiğinden en iyisi Türkiye'de nerede ise her şehirde bulunan yurtdışı eğitim firmaları ile görüşüp onlarla beraber kendi istekleriniz doğrultusunda detaylı bir değerlendirme yapmanız en iyisidir.
İstatistikler: 61 Kategoriler 29 Konumlar 288 Kaynaklar