Yarıçap: Kapalı
Yarıçap:
km Set radius for geolocation
Ara

Kanada’da Yalnız Değilsiniz!

Türklerin Kanada’yı araştırmaya başladıkları andan, karar sürecine, vize başvurularına, uçak yolculuklarına ve Kanada’da ki hayatları boyunca Katalog Kanada cep uygulamasını kullandığını biliyor muydunuz? Katalog Kanada sadece Kanada’daki Türk işyerlerini listelemek ile kalmıyor aynı zamanda Kanada hayatları boyunca ihtiyaç duyacakları her türlü bilgiyi sunan bir Yaşam Rehberi özelliği taşıyor. Katalog Kanada’nın diğer harika içeriklerini görmek için Uygulama Hakkında sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Katalog Kanada portalına hemen kayıt olup firma veya hizmetlerinizi ekleyerek adınızı binlerce Kanada’lı Türke anında duyurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendi hesabınızı açmak ve istediğiniz metin, resim, logo veya video bilgilerinizi eklemek. 

5 Adımda Katalog Kanada’ya Kayıt Olmak :

  • Email ve Kullanıcı Adınızı girdikten sonra üyelik paketinizi seçin.
  • Kayıt Ol butonuna tıklayın.
  • Paypal ile güvenli bir şekilde ödemenizi yapın.(PayPal hesabınız yoksa bile PayPal’ın kredi kartı seçeneğini kullanabilirsiniz)
  • Email adresinize gelen onay emailine tıklayın,
  • Giriş yaparak FİRMA ve HİZMETLERİNİZİ Katalog Kanada’ya ekleyin. 

ya da bize İletişim sayfamızdan ulaşın sizin adınıza üyeliğinizi ve sayfanızı biz oluşturalım.

Sıkça Sorulan Sorular

Süre hesaplamasını en doğru şekilde nasıl yapabilirim?

Kanada hükümetinin web sitesinde yer alan resmi hesaplama tablosuna aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilir ve kendiniz için hesaplama yapabilirsiniz. https://eservices.cic.gc.ca/rescalc/resCalcStartNew.do

Dil Okuluna Giderken Çalışmak Yasal mıdır?

Sadece Üniversite veya Kolej eğitimlerinde çalışma izni alabilirsiniz ve bu izin genelde sadece kampüs içi ve haftada 20 saat ile sınırlıdır.
İstatistikler: 60 Kategoriler 29 Konumlar 287 Kaynaklar