Map Search

Map Search

0.1 km
Search

20 seneden fazla banka, finans ve emlak sektörü tecrübemizle ev, daire, condo, ticari mülk alımı, mortgage, ipotek kredisi, borç konsolidasyonu gibi her tür konuda Toronto ve çevresinde RoyalLePage Signature Realty ve Canadian Lending Network (CLN) Mortgages bünyesinde hizmet vermekteyiz.

Özellikle yabancı yatırımcılar, yeni göçmenler ve yatırım amaçlı işlemlerde kredi imkanlarının azami kullanılması yoluyla çok farklı kapılar açabilmekteyiz.

Siz müşterilerimize en doğru ve uygun çözümü sunabilmek adına iş ortaklarımız olan Bankalar, Trust Şirketleri, Kredi Kooperatifleri, Sigorta Şirketleri ve başka birçok kuruluş ile çalışmaktayız. Böylece ihtiyaç anında tek bir yere bağlı kalmadan müşterilerimizin ihtiyacına tamamıyla uygun gayrimenkul ve emlak alimi, ipotek kredisi seçeneklerini sunabilmekteyiz.

Emlak piyasasının işleyişi gereği ve de teknolojinin yardımıyla an itibarıyla piyasada satışta olan tüm gayrimenkullere detaylarıyla birlikte ulaşabilmekteyiz.

Bu çerçevede sunduğumuz hizmetlerden bazıları:

  • Toronto emlak piyasası konusunda fikir sahibi olmak amaçlı danışmanlık, muhtemel yatırım seçeneklerinin detaylı finansal analizi
  • Toronto’ya yeni göçmen olarak gelenlere alım, kiralama, kredi gibi konularda danışmanlık
  • Yabancı yatırımcı olarak emlak alanında yatırım yapmak isteyenler için özel paket hizmetler (alım-satım işlemleri, kredi alımı, alınan emlağın kiralanması, banka, avukat, muhasebeci, vergi planlaması konuları)
  • Üniversite, kolej ve dil okulu gibi eğitim amaçlı gelenlere alım, kiralama ve kredi konularında özel destek

Oluşabilecek risklerden, hatalı adımlardan kaçınmak ve de süreç konusunda bir uzman görüşü almak için lütfen bizimle kontağa geçin. Bu bilgiler ışığında ihtiyacınız ve imkanlarınızla tam olarak örtüşen seçeneklerinizin üzerinden birlikte gidelim.

Sizin ihtiyacınıza özel olarak sunabileceğimiz seçenekleri öğrenmek için lütfen arayınız.

Önemli not: bu hizmetlerimiz için müşterilerimizden herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.

Royal LePage Signature Realty – 2016 President’s Gold Award

 

Opening Hours

Monday

-

Tuesday

-

Wednesday

-

Thursday

-

Friday

-

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

201-8 SAMPSON MEWS, Toronto, ON M3C 0H5

GPS:

43.7352103, -79.3444164

Telephone:
Contact Owner

Claim Listing

Lorem ipsum dolor sit amet

Claim Listing