Map Search

Map Search

0.1 km
Search
Sizlere her geçen gün daha güzel ve yeni hizmetler vermeyi gaye edinen Fazilet Neşriyat, 2018 yılında da duvar (blok), küçük boy ciltli, büyük boy ciltli, masa takvimleri, ticari-günlük ajandalar ve defter çeşitleri ile hizmetinizdedir.

Hakkımızda;1993 yılında hizmete başlayan UCMA (United Canadian Muslim Association) 120 öğrenci kapasitesi ile öğrencilerine hizmet vermektedir.

Dünyayı yeniden tanımlayan, eğitim öğretim sistemi ve alanındauzmanlaşmış kadro ile yeni bir döneme “merhaba” diyoruz. Öğrencilerin zihinsel, duygusal, bedensel,sosyal ve ruhsal gelişimlerinin en uygun biçimde desteklendiği öğrenme ortamı sunuyoruz.

Eğitim sisteminin sürekli değiştiği ancak beklentilerindeğişmediği ve asla değişmeyeceği bilinci ile hareket ediyor,bireysel hedefleme ile her öğrencinin kendi başarısı ile yarıştığı ve tam öğrenmenin sağlandığı bir programı sizlere sunuyoruz.

Karakter eğitimine ayrıca önem veriyor, önce kendisine ve ailesine saygı ve sevgiyi gösteren sonra vatanına ve milletine faydalı olan, sabrı ve şükrü bilen, inançlı, sağlam karakterli bireyler yetiştiriyoruz.

Kimlik oluşumunda sosyal hayatın etkisi göz ardı edilemez. Bunun için bireylerin tüm gelişim alanları dikkate alınarak farklı alanlarda kişiye özgü sosyal faaliyetler düzenliyoruz.

Başarının dinamiklerine hareketlilik kazandıran etüt hocalarımız ile öğrencinin gerçek performansını ortaya çıkarıp elde edebileceği en iyi başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

Yurt-okul-veli-öğretmen işbirliği ile velilerimizin ve öğretmenlerimizin eğitsel önerilerini önemsiyor ve velilerimizle etkin bir iletişim oluşturarak birlik, beraberlik ve sevgiye yoğrulmuş bir yaşam oluşturuyoruz.

Opening Hours

Monday

-

Tuesday

-

Wednesday

-

Thursday

-

Friday

-

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

182 Rhodes Ave. Toronto

GPS:

43.6703502, -79.3195708

Contact Owner

Claim Listing

Lorem ipsum dolor sit amet

Claim Listing